fa
نفت، گاز و پتروشیمی

نفت، گاز و پتروشیمی

در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به دلیل حساسیت بسیار بالا در تامین برق مورد نیاز خود، عموما از یو پی اس و رکتیفایر-باتری شارژرهای صنعتی با قابلیت اعتماد و طول عمر بالا استفاده می شود. یو پی اس های صنعتی طراحی شده توسط شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک، در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی دارای عملکرد مطمئن و پایدار بوده که در در سیستمهای استخراج، کنترل، تولید، انتقال،ابزار دقیق ومانیتورینگ، در بخشهای بالادستی، میانی و پایین دستی قابل استفاده می باشند.

نمایش بیشتر

پست و نیروگاه

شبکه برق دارای سه بخش عمده تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی بوده که بخش تولید آن نیروگاه های : بخار، گازی، بادی، خورشیدی و برق آبی، بخش انتقال که شامل پستهای فشارقوی و خطوط انتقال و در بخش توزیع که پستهای فشار متوسط و خطوط آن قرار دارد، همگی دارای سیستمهای کنترل و ماینتورینگ با درجه حساسیت بالا هستند. لذا بر اساس اهمیتی که تغذیه بدون وقفه این سیستمها دارند، استفاده از باتری شارژر، اینورتر و یو پی اس های صنعتی ساخته شده توسط شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک، راه حلی مطمئن، بلند مدت و کارآمد خواهد بود. نمایش بیشتر
پست و نیروگاه
خطوط حمل و نقل

خطوط حمل و نقل

بخش های حمل و نقل هواپیمایی، خطوط قطار و مترو و حتی کشتیرانی بیشترین سهم را در جا به جایی مسافر و بار را داشته که به دلیل اهمیت و پیچیدگی در سیستم کنترل آنها به سرعت به سمت کنترل مکانیزه و دیجیتال شدن پیش می رود که در تمامی سیستمهای کنترل دیجیتال و خودکار، منبع تغذیه بدون وقفه و یو پی اس به عنوان تامین کننده حیاتی برق تجهیزات، نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. علاوه بر این در خطوط قطار شهری که از تغذیه جریان مستقیم برای نیروی محرکه استفاده می شود، شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک با ساخت رکتیفایرهای 3 مگا وات، 4000 آمپر و 750 ولت، قادر به همکاری در زمینه واگن های برقی برای تامین توان آنها می باشد.

نمایش بیشتر

تولید و صنعت

صنایع مختلف تولیدی با شرایط محیطی سخت، با گرد و خاک، رطوبت و دمای بالا، به منظور تغذیه تجهیزات کنترلی، سیستمی و فرآیندی خود، نیازمند منابع تغذیه بدون وقفه با قابلیت کار در این محیطها به صورت پایدار، با خرابی حداقل و با طول عمر بالا هستند. شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک با قدمتی بالا و نامی درخشان، همواره در تامین منابع تغذیه و یو پی اس های صنعتی صنایع سنگین و سبک، توانسته اعتماد مشتریان مختلف را به خود جلب کند.

نمایش بیشتر
تولید و صنعت
مخابرات، تلفن همراه و مراکز داده

مخابرات، تلفن همراه و مراکز داده

شرکت های مخابراتی، تلفن همراه، مراکز داده و ارائه دهندگان سرویس اینترنت به منظور تامین تغذیه خطوط و تجهیزات خود، نیازمند منابع تغذیه و یو پی اس بدون وقفه می باشند. در سیستمهای مخابراتی و ارتباطات زیر ساخت، از شارژر های 48 ولت با پلنتهای موازی پر ظرفیت استفاده می شود که شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک، به عنوان اولین سازنده شارژر های مخابراتی تریستوری و پس از آن شارژر های سوئیچ مد، دارای کارنامه ای درخشان در صنعت مخابرات است. در مراکز داده و زیر ساخت های اینترنت نیز از یو پی اس های پر ظرفیت استفاده میکنند که شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک با ارائه تکنولوژی جدید در زمینه طراحی، تولید و ساخت این یو پی اس ها، نیاز این مراکز را به سیستم مطمئن و کارآمد، مرتفع نموده است. نمایش بیشتر

مس، فولاد و معادن

در معادن و صنایع وابسته به آن، ایمنی پرسنل در کنار استخراج و بهره برداری بهینه از آنها یکی از مسائل مهم در این صنایع است. بنابراین به منظور بهره برداری و استخراج بهینه و جلوگیری از رخداد خطا و انجام فرآیندها در مدت زمان مطلوب، نیازمند استفاده از یو پی اس و منابع تغذیه بدون وقفه هستند. محصولات متنوع یو پی اس و منبع تغذیه شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک، مناسب برای بارهای حیاتی و مهم است. در چنین صنایعی دما محیطی و گرد و خاک در آنها نقش پر رنگی را در آسیب پذیری تجهیزات ایفا میکند. یکی دیگر از مواردی که در این صنایع استفاده میشود رکتیفایرهای های ذوب و تغلیظ صنایع فلزی و معدنی است که در شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک تولید میشود.

نمایش بیشتر
مس، فولاد و معادن
خودرو

خودرو

صنعت خودرو به دلیل وسعت و تنوع زیاد در قطعات تولیدی برای بخشهای مختلف خود، دارای شرکتهای زیر مجوعه ی فراوانی زیر نظر شرکت برند هستند. شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک، علاوه بر ساخت قطعات الکترونیک خودرو تحت برند PSP، توانایی تولید انواع منابع تغذیه و یو پی اس برای ربات ها و تجهیزات کنترلی-فرایندی، رکتیفایر های خط رنگ و ذوب فلزات را نیز دارا می باشد. نمایش بیشتر

بیمارستان و مراکز درمانی

مراکز درمانی و بیمارستانها دارای تجهیزات و زیر ساختهایی هستند که نیازمند منبع تغذیه ثابت و پایدار است تا عمل های جراحی و فرایندهای دیگری که وابستگی مستقیم با جان انسان دارد را به موفقیت پشت سر بگذارند. قطع برق، حتی برای لحظاتی کوتاه، میتواند عواقب جبران ناپذیری را بهمراه داشته باشد و بایستی به هر طریق ممکن از رخداد آن جلوگیری نمود. یکی از روشهای تامین تغذیه برق پایدار و قابل اعتماد، نصب سیستم تغذیه توان مرکزی (یو پی اس) است. شرکت تولید منابع تغذیه الکترونیک با تولید یو پی اس، استبلایزر و ترانسهای ایزوله مناسب مراکز درمانی، آماده ارائه خدمات نوین خود به مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد.
نمایش بیشتر
بیمارستان و مراکز درمانی